Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /home/logsped3/domains/logsped.pl/public_html/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_10_images_artykuly_11_17_zmpd_12rf435tg243245d2132.jpg. Check if you have write permissions in /home/logsped3/domains/logsped.pl/public_html/cache/multihumb_thumbs/
Read more: Jubileuszowa Gala 60-lecia ZMPD
Przedstawiamy kolejną, dłuższą relację filmową z Gali Jubileuszu 60-lecia ZMPD. To świetna okazja, aby ten wspaniały wieczór przeżyć jeszcze raz.

Read more: Premiery samochodowe i nowości motoryzacyjne  na targach Fleet Market 2017
Już 22 listopada br. podczas największych w Europie Środkowo - Wschodniej motoryzacyjnych targów dla biznesu Fleet Market, które odbędą się w Centrum EXPO XXI w Warszawie, swoje najnowsze samochody osobowe i użytkowe zaprezentują wszyscy wiodący importerzy samochodowi. Patronat honorowy nad targami Fleet Market, objęło w tym roku Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej.

Read more: Relacja z konferencji Transport Manager Meetings
Piąta tegoroczna konferencja Transport Managera, była jednocześnie prapremierą najmłodszego dziecka wydawnictwa Media4Business. Chodzi o dwumiesięcznik Logistics Manager, którego prewydanie po raz pierwszy ujrzało światło dzienne właśnie na tym wydarzeniu. Wśród tematów prelekcji znacznie więcej było wystąpień mocno zakorzenionych w logistyce. Wśród prawie 300 uczestników konferencji pojawiło się wiele nowych twarzy – reprezentantów branży stricte logistycznej.

Read more: Scania at Busworld
Hybrydowa Scania Interlink Low Decker to najnowszy model autobusu, który został zaprezentowany podczas tegorocznych targów Busworld w Kortrijk. Nowy model uzupełnia rodzinę uniwersalnych pojazdów Scania Interlink z niskim, średnim  i wysokim pokładem.

Read more: Volvo Trucks świętuje 30. urodziny swojego flagowego modelu
Volvo Trucks ma wielki powód do dumy. Na przestrzeni 30 lat flagowy model marki - FH16 - zyskał miano najmocniejszego samochodu ciężarowego świata i stał się autem absolutnie kultowym. Jego ogromną moc i wytrzymałość doceniają także polscy klienci, którzy poszukują pojazdów do transportu najtrudniejszych i najbardziej wymagających ładunków.

Read more: KH-KIPPER: 20 lat doświadczenia
20 lat temu w Kielcach powstała spółka KH-KIPPER produkująca zabudowy na samochody ciężarowe. W 1998 roku, czyli kolejnym roku od powstania firmy, z zakładu produkcyjnego w Kajetanowie k. Kielc wyjechało pierwsze16 zabudowanych wywrotek. Ekipa pracownicza stanowiła wtedy kilkanaście osób. Dziś sytuacja jest diametralnie inna, bo KH-KIPPER stał się liderem w produkcji zabudów wywrotek zatrudniającym ponad 400 osób i posiadającym moce produkcyjne na poziomie 1 500 sztuk rocznie. Zabudowy z logo KH-KIPPER jeżdżą na samochodach ciężarowych w najdalszych zakątkach świata, zaś marka jest znana i ceniona w branży w Europie i poza nią.

Read more: Triumfowała wiedza i doświadczenie
Tytuł Master Mechanika 2017 zdobyli Mariusz Szewczyk i Krzysztof Romańczyk, którzy w drodze o zwycięstwo w tegorocznej edycji programu organizowanego przez Inter Cars pokonali ponad 2 tys. konkurentów. Wielki finał konkursu miał miejsce podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Read more: Znamy Pomorską Miss Scania 2017
Scania R730 z malowaniem uwieczniającym Bitwę pod Grunwaldem z 1410 roku otrzymała tytuł „Pomorskiej Miss Scania 2017”. W tym roku udział w konkursie wzięło blisko 50 wyjątkowych ciężarówek, a wydarzenie przyciągnęło ponad 3 000 miłośników pojazdów ciężarowych oraz 35 wystawców branżowych.