8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020!

8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2020!

8 edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się zgodnie z planem w dniach 3-5 listopada 2020! Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów organizacja targów jest dozwolona. Oznacza to, ze największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi branży TSL – TransLogistica Poland – odbędą się tradycyjnie w listopadzie w EXPO XXI Warszawa.Targi TransLogistica Poland to wiodące spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków, czyli producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

„Choć do jesieni pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanie jest ogromne. W tym roku targi ponownie odbędą się w dwóch halach. Stoiska rezerwują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Z radością mogę także potwierdzić 3 edycję największych w Polsce targów pracy branży TSL, która co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających” - podsumowuje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.  

Poprzednia, rekordowa edycja, zgromadziła aż 285 wystawców i ponad 8000 profesjonalistów z 61 państw.

Od 3 do 5 listopada 2020 r. w EXPO XXI Warszawa, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. Tradycyjnie odbędzie się również VI edycja prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.

3-5 listopada 2020, EXPO XXI Warszawa - targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/

Image

Będziesz miał/a kontrolę ITD w firmie?
Twoi kierowcy nie przestrzegają przepisów?
Chcesz na bieżąco kontrolować kierowców?
Skontaktuj się z nami!
Czym szybciej przystąpimy do pracy, tym mniejszy będzie mandat.